Maire Eliste laulustuudio jälle Viimsis ja avab lauluklassid Eralasteaias Lillelapsed

01 okt |  märksõnad:

Kaheksa aastat tagasi alustas Maire Eliste tollase abivallavanema Jaan Alveri palvel lauluõpetust Püünsi põhikoolis. Huvilisi oli palju ja varsti jäi Püünsi kool neile kitsaks ja nii kolitigi Pirita Vaba Aja Keskusesse.

 

Kunagistest väikestest laulurühmadest on välja kasvanud mudilaskoor, kes sai hiljutisel laulupeo ettelaulmisel I kategooria. Lastevanematest ja suurematest laulunoortest pandi kokku kammerkoor ning mõlemad koorid käisid laulupeol. Käesoleva aasta sügisest alustab tegutsemist ka lastekoor. Koolis õpib kokku üle saja lapse.

 

 

Maire Eliste Erahuvialakool on kogunud tuntust ja populaarsust.Noored lauljad on võitnud lauluvõistlustel Pirivisioon ja Viimsi Laululaps palju auhinnalisi kohti. tänavu aga võitis Maire õpilane Laulukarussellil 3-7- aastaste vanuseklassis esimese koha.

 

Läbi aegade on valminud 6 heliplaati ja 1 DVD, viimane neist „Tibukese unenägu” valmis käesoleva aasta emadepäevaks. Kõik heliplaadid on leidnud väga head vastukaja ja nendelt plaatidelt leiab oma lemmikud nii väike kui ka juba täiskasvanud muusikasõber.

 

Eralasteaias Lillelapsed on juba teist aastat muusikaõpetajaks muusikapedagoog Maire Eliste . Meie laste rõõm ja lapsevanemate rahulolu muusikatundide suhtes ajendas mind mõttele, et miks mitte anda võimalus nii meie lasteaia lastele kui ka teistele väikestele lauluhuvilistele mudilastele kodu lähedal muusikalist õpetust saada. Selle tulemusena avab alates oktoobrist Maire Eliste Laulustuudio Eralasteaia Lillelapsed ruumides väikelaste lauluklassid. Teisipäeval kell 18.00 on 2-3 aastaste rühm ja kell 18.40 4-5-aastaste rühm. Vanematel lastel on võimalik minna laulma Pirita Vaba Aja Keskusesse.

 

Laulustuudio ametlikuks nimetuseks on Erahuvialakool Mariel Muusik, kes tegutseb Haridus- ja Teadusministeeriumi kinnitatud õpperogrammide alusel ning kõik kooli 10 õpetajat on kõrgema haridusega ja oma ala tublimad. Laulukooli kõrval on ka pillikool, kus on võimalik õppida klaverit, viiulit, flööti ja kitarri. Uuest õppeaastast jätkavad poplaulu ja muusikali rühmad (vanus 12-14 ja 15-19) tuntud Jakko Maltise käe all. Nii on võimalik lasteaias alustatud harrastusega sujuvalt jätkata muusikaõpingutega tõsisemalt.

 

Praegu on õige aeg mõelda oma lapse või laste huvide arendamisele. Rohkem infot ja registreerimine www.mariel.ee.

Meie lasteaed asub Haabneemes, Sõstra tee 1.

 

Kairet Grassmann

Lillelaste lasteaia juhataja

info@lillelapsed.ee