Lillelaste suvelaager

13 juuni |  märksõnad: , , , ,

 

Suvelaagri plakat

Suvelaagri plakat

Lillelaste eralasteaed korraldab 2009. aasta juulikuus vahva suvelaagri, kuhu ootame 5 – 8 aastaseid poisse ja tüdrukuid. Laager toimub kahes vahetuses 6. – 10. juulini ning 20. – 24. juulini.

 

Igasse laagripäeva  mahub rohkelt toredaid ettevõtmisi, lõbusaid ja sportlikke tegevusi, lustakaid mänge, loomingulist tegevust, meisterdamist ning palju muud põnevat. Laagrinädal kestab esmaspäevast reedeni 9.00 -18.00. Lapsed saavad kolm korda päevas tervislikku toitu ning soovijail on võimalus ka üheks ööks laagrisse jääda. Sellel laagriõhtul/ööl toimub samuti mitmeid vahvaid eriüritusi, ilusa ilma korral magame telkides.

 

Suvelaagri kummassegi vahetusse võetakse 16 last, kellega veedab aega kaks laagritööks koolitatud täiskasvanut, eriüritustel ka abilised. Igapäevase söögi valmistab lastele meie superkokk.

 

Laager toimub Lillelasteaia eramaja ruumides ja territooriumil aadressil Sõstra tee 1, Haabneeme.

 

Laagrinädal maksab 1490 krooni, koos ööbimisega 1550 krooni. Hind sisaldab sööki ja ka transpordikulu eriüritustele.
Kui soovite oma last registreerida Lillelaste suvelaagrisse, saatke palun e-kiri aadressil info@lillelapsed.ee, kuhu märgite lapse nime ja vanuse ning millises vahetuses soovite osaleda. Lisage palun ka oma kontakttelefon, et saaksime Teiega ühendust võtta. Kohtade arv on piiratud.

 

 

LILLELASTE SUVELAAGRI ÜRITUSED:·    Matk Metsatrolli juurde
·    Orienteerumispäev
·    Rannamängud ja miilijooks
·    Kunstimeisrite päev
·    Kokkade konkurss
·    Fotojaht
·    Puuviljadraakoni külaskäik
·    Ööshow ja telkimine

 

Terve nädal lustimist!