Tere tulemast, Punane rühm

17 märts |  märksõnad: ,

Meie armas ja kodune lasteaed võttis oma tiiva alla Piilupesa koolieelse rühma. Meie nooremate rühmas on kohad praegu täis, sinna me hetkel  lapsi juurde võtta ei saa. Kuid võtame rõõmsasti vastu avaldusi, sest alates augustist elame taas laiemal pinnal ja ruumi jätkub ka uutele lastele.Veel on mõni vaba koht vanemas rühmas – elasime sügisest siiani ülisuperlukstingimustes, iga vanema rühma lapse kohta tuli üks lasteaiatöötaja. Et me sügisese aja priiskamise taas normi majandaksime, oleme nüüd suveni natuke pisemal pinnal. Kuid endise arvu õpetajate-abidega ja endisel moel – iga laps saab maksimaalse tähelepanu ja toetuse.

Tahan tänada meie õpetajaid, kes on nii mõistvad ja toetavad Piilupeasa laste ja õpetajatega suheldes. Meie lastel on õpetajatega tõesti vedanud, nii arukaid ja positiivseid kaaslasi kogu päevaks ei oskaks küll mujalt otsida. 

Kuna munitsipaallasteaedade õpetajad erinevalt Lillelaste õpetajatest põhimõtteliselt oma mobiiltelefone tööjuttudeks ei pruugi, siis jagame me nendega juunini Lillelaste lauatelefoni (6048240). Inernett töötab endiselt, meie juhatajale helistamiseks oleks aga parim valida tema mobiiltelefon: 53040446. Kõik Punase rühma vanemad saavad aga suhelda otse oma laste õpetajatega.