Tarkade kool võtab vastu uusi õpilasi

15 dets |  märksõnad: , ,

Möödunud sügisel uksed avanud lapsi kooliks ettevalmistav Lillelaste Tarkade Kool võtab uuel aastal vastu uusi õpilasi. 1.veebruarist 2010 alustavad tööd uued õhtupoolsed rühmad, kus 6 – 7 aastased Viimsi lapsed kooliks vajalikke algteadmisi saavad.
Tarkade Kooli ootame nii koduseid kui ka lasteaias käivaid lapsi. On ju paljude koolide ootused laste koolieelsele ettevalmistusele kõrged ja tihtipeale ei suuda ainuüksi lasteaed seda ettevalmistust tagada.
Tarkade Kooli õpirühmad on väikesed (8 last rühmas) ning õpetaja lähtub iga lapse individuaalsetest võimetest ja sotsiaalsetest kogemustest.
Tarkade Kooli tunnid toimuvad Lillelaste hubases koolitoas 2 korda nädalas – üks rühm esmaspäeviti ja kolmapäeviti 17.30 – 19.00 ning teine rühm teisipäeviti ja neljapäeviti kell 17.30 – 19.00.
Kavas on 3 tegevustundi (a 25 minutit), kus loetakse, kirjutatakse, arvutatakse, mängitakse erinevaid õppemänge ja arendatakse käelist tegevust.


Õppetöö maksumus on 490 krooni kuus, hinnas sisalduvad ka õppematerjalid.
Tarkade Kooli töös osalemiseks palume lapsevanemal eelnevalt registreeruda info(ät)lillelapsed.ee või telefonil 53345101.