Lillelaste uus õppeaasta

22 juuli |  märksõnad:

Augustist on Lillelaste maja taas ainult lillelaste päralt. Nii mahub meid mõnusasti kahe rühma peale: 32 last, 1 juhataja, 3 õpetajat, 2 abiõpetajat ja meie oma kokk.

Järgime endiselt, et lapsi ei oleks rühmas liiga palju – nii saab iga laps maksimaalselt tähelepanu. Tema anded saavad nähtavaks, eneseteostus võimalikuks, õnneliku isiksuse arengule saab korralik toetuspind loodud.

Samuti on endiselt terviseteadlik meie toiduvalik. Meil on uste avamisest peale (3 aasta eest) vankumatult jälgitud, et toidus ei oleks asovärve, suhkruasendajaid, GMO-d, maitsetugevdajaid, hüdrogeenitud taimerasva – kõike seda, mis meie lapsi haigeks teeb.  Meie toit on terviktoit – maksimaalselt eesti taludes toodetud täisteravilja, juurvilju, mahedad Pajumäe täispiimatooted.

Meie lasteaia 1 vilistlane läheb nüüd õppima Prantsuse Lütseumi 1. klassi. Hoolimata sellest, et ta vanemad on töö ja ühiskondliku tegevusega hõivatud ja mingit spetsiaaldrilli kodus ei tehtud, läbis poiss koolikatsed rahulikult, asjalikult ja hiilgavalt. Tema isiksus on arenenud, teda huvitavad teadmiste omamine ja maailm tundub ees lahti olevat. Lasteaia kasvatusmetoodika on õige suund on tõestatud.