Lillelaste suvelaagri üritused

17 juuli |  märksõnad: , , , , ,

20. – 24 juulini toimub Lillelaste suvelaager, kus lapsed saavad terve nädala lustida ja lahedalt aega veeta ja palju looduses viibida.


ESIMENE PÄEV: LAAGRI AVAMINE, LÕBUSAD MÄNGUD, FOTOJAHT
Alates 9.00 koguneme, seame ennast mõnusasti sisse ja sööme kerge hommikusöögi.
Kell 10.00 toimub Lillelaste suvelaagri pidulik avamine ja laagrivande andmine, seejärel lõbusad mängud koos meie superlaheda mängujuhi Piretiga. Kell 13.00 sööme lõunat ning pärast seda läheme fotojahile. Sihtkohas saame puhata ja mängida ning teeme ka väikse pikniku. Kella viieks jõuame tagasi Lillelastesse, kus lapsed saavad vanemate tulekuni toredasti aega veeta.


TEINE PÄEV: ORIENTEERUMISHOMMIK , MEISTERDAMINE/MAALIMINE
Koguneme alates 9.00, sööme hommikust. Kell 10.00 toimub laagrilaste hommikutervitus, seejärel läheme seikluslikule  orienteerumisüritusele. Lõunasöök serveeritakse kella üheks ja kui kõhud täis, teeme külastuskäigu ühte põnevasse paika, kus lapsed saavad ringi uudistada, meisterdada ja maalida, samas sööme ka õhtuoodet. Tagasi Lillelastes oleme kell 17.00.


KOLMAS PÄEV: RETK LOODUSESSE  JA VAHVAD MÄNGUD
Pärast hommikusööki ja traditsioonilist laagrilaste hommikutervitust suundume Tädu loodusradadele, kus loodusretkede juht Krista räägib huvitavaid metsajutte ning näitab meile loomade radasid. Lõunasöögijärgselt tuleb külla suurte lastelaagri-kogemustega vahva mängumees Alar, kes kõigil olemise lõbusaks teeb ja samas ka huvitavaid teadmisi jagab.


NELJAS PÄEV: NALJAKAD SPORDIMÄNGUD, METSATROLLI KÜLASTAMINE
Hommikupoolikul lööme lulli -  viskame saabast,  teeme naljakaid teatevõistlusi ja muidu muhedaid tegevusi. Pärastlõunal sõidame Kelvingisse külla Metsatrollile. Taas tagasi oleme 17.00.
Neile, kes laagrisse ÖÖBIMA jäävad toimub lõkkeõhtu ja grillimine ning palju muud põnevat. Külla tuleb Puuviljadraakon!


VIIES PÄEV: PANNKOOGIHOMMIK, LÕBUSAD RANNATEGEVUSED, LAAGRI LÕPETAMINE
Viimane laagripäev algab mõnusa pannkoogihommikuga. Seejärel läheme mere äärde, kus ehitame liivalinna, teeme miilijooksuvõistlusi ning  muid lahedaid rannamänge.
Õhtupoolikul on aga pidulik suvelaagri lõpetamine, kuhu ootame ka kõiki emmesid-issisid!