Hea tuju ja tervis

23 märts |  märksõnad: , ,

Esmaspäeval, 29. märtsil kell 18.00 toimub Harmoonikumis seminar “Lapse toit ja kehakeskkond”. Soovitan tulla kuulama, küsima ja arutlema.
Kõrvuti kurvastava ülskõiksusega lapse toiduvalikute suhtes on levimas ka teine ärev tendents – ökohüsteeria. Mõislik on valida oma tee seal kusagil vahepeal, arvestades valikute tegemisel traditsioonide tarkust ja esivanemate kogemusi, samas võiks tähele panna ka teaduse uuringuid-avastusi. Mark Twain on öelnud:” Tervisekirjandust lugedes peab olema ettevaatlik, vale komakoht võib olla fataalse tagajärjega”. Niisiis räägime oma seminaril lahti üldised kehakeskkonna põhimõtted, õpime eraldama olulist ebaolulisest, vältima tõesti ohtlikke aineid ja kooslusi, olema leebemad pisiasjades. Jagan hea meelega ka oma isiklikke kogemusi terve ja intelligentse lapse üleskasvatamisest. Tõsi küll, mul on tagataskust võtta ka keemiaalane kirjaoskus TPI õpingutelt. Ja kõige olulisem – rohkesti rahulikku ja rõõmsat meelt.
Nagu ikka, kehtivad Lillelaste vanematele Harmoonikumis soodushinnad. Seekord -50%. Eelregistreerimine info@harmoonikum.ee või tel 6011717.